Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zdrowie i uroda

Chcesz poszerzyć ofertę swojego gabinetu? Poznaj wyjątkowe produkty INFINI

wypełniacze HA

Kwas hialuronowy stanowi absolutnego lidera wśród preparatów przeznaczonych do rewitalizacji skóry. Chcąc zaproponować klientom sprawdzone rozwiązania, warto więc posiadać dobrej jakości wypełniacze zawierające ten preparat. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych coraz częściej pojawiają się produkty włoskiego producenta INFINI. W tym wpisie zawarliśmy najważniejsze informacje na temat nowoczesnych wypełniaczy HA.

Kwas hialuronowy – uniwersalny preparat do rewitalizacji skóry

Siłą kwasu hialuronowego jest jego wielozadaniowość w zakresie pobudzania i odnawiania komórek skóry. Odpowiednio przeprowadzone zabiegu przy wykorzystaniu preparatu gwarantują holistyczne efekty na najwyższym poziomie skuteczności. Do pozytywnych aspektów stosowania kwasu hialuronowego u pacjentów w różnym wieku należy zaliczyć następujące atuty:

  • Stymulacja do produkcji kolagenu i elastanu,
  • Poprawa ogólnego wyglądu skóry,
  • Efekt rozświetlenia skóry,
  • Delikatne modelowanie twarzy,
  • Redukcja zaczerwienień i zasinień skóry,
  • Poprawa jędrności i uelastycznienie rewitalizowanego obszaru.

Należy również podkreślić, iż kwas hialuronowy można stosować w różnych partiach ciała. Przy stosowaniu produktów wysokiej jakości można spodziewać się satysfakcjonujących efektów końcowych zarówno na twarzy, jak i w strefach trudnych do korekty – szyja, dekolt, wewnętrzna strona ud czy obszar pod kolanami.

Produkty INFINI Premium – bogactwo kwasu hialuronowego

Marka INFINI postanowiła stworzyć wypełniacze do zastosowania profesjonalnego. Wieloletnie badania nad uzyskaniem skutecznej, a jednocześnie bezpiecznej formuły zaowocowały powstaniem serii produktów wykorzystujących potencjał kwasu hialuronowego.

Wypełniacze i koktajle do mezoterapii proponowane przez włoskiego producenta wyróżniają się nie tylko dobrymi efektami stosowania. Każdy wyrób INFINI Premium jest zgodny z normą ISO 22716, świadczącą o prawidłowych praktykach wytwarzania produktów medycznych, a także ISO 13485, odpowiadający za sposób ich przygotowywania w laboratorium. Stosując wypełniacze i mezokoktajle z kwasem hialuronowym można więc liczyć nie tylko na zadowalające efekty kuracji, ale również na pełne bezpieczeństwo stosowania.

Czym wyróżniają się produkty INFINI Premium?

Produkty INFINI Premium nadają się do zastosowania profesjonalnego, przy użyciu wielu nowoczesnych technologii. Dzięki elastycznej strukturze substancji, jest ona dużo łatwiejsza do dawkowania i iniekcji. Fakt ten sprzyja odpowiedniemu dawkowaniu kwasu hialuronowego przez specjalistę, czego efektem jest naturalny i długotrwały efekt odmłodzonej skóry.

Mieszanki zaproponowane przez włoskiego producenta przeszły serię testów laboratoryjnych. Dzięki temu formuła pochodzenia naturalnego jest dobrze tolerowana przez skórę i gwarantuje trwały efekt od 6 do 12 miesięcy. Bogaty wybór produktów INFINI Premium jest dodatkowym atutem, umożliwiającym specjaliście dobór najlepszych preparatów do potrzeb pacjenta. Wybierając produkty z najwyższej półki można mieć pewność bezpieczeństwa, łatwości stosowania oraz olśniewających efektów kuracji.

 

Może zainteresują Cię również

Dom i wnętrze

Pleśń pojawiająca się w mieszkaniu stanowi poważny problem. Bardzo często pojawia się ona w okolicy okien. Para wodna widoczna na oknach może świadczyć o...

Motoryzacja i technologia

Warsztaty zajmujące się wulkanizacją opon świadczą bardzo wiele usług. To przede wszystkim naprawa opon i kół, prostowanie felg czy wymiana kół. Często zajmują się...

Zdrowie i uroda

Dla wielu kobiet ciąża to piękny czas oczekiwania na dziecko. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to także okres wzmożonej pracy organizmu i...

Motoryzacja i technologia

Wózki widłowe stały się niezbędnym wyposażeniem we wszystkich miejscach, gdzie występuje konieczność przeniesienia dużej ilości towaru na raz. Sprawdzają się więc zarówno w magazynach,...