Connect with us

Hi, what are you looking for?

Zdrowie i uroda

W jakim wieku warto zdecydować się na wampirzy lifting?

wampirzy lifting

Likwidacja zmarszczek oraz odmłodzenie skóry jest marzeniem wielu kobiet, które chcą zatrzymać upływ czasu. Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, z których możesz skorzystać, aby taki efekt uzyskać. Jednym z nich jest wampirzy lifting.

 Jak działa wampirzy lifting?

Wampirzy lifting to zabieg, który polega na wstrzyknięciu pod skórę osocza bogatopłytkowego. Przeprowadzany jest w formie mezoterapii lub wolumetrii. Pomaga wygładzić skórę, pozbyć się zmarszczek, ponadto likwiduje rozstępy, blizny oraz wiele zmian skórnych. Zabieg z zakresu medycyny estetycznej cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na skuteczność, jaką zapewnia.

Osocze bogatopłytkowe jest pobierane z krwi pacjentki, a następnie pozyskiwane z użyciem specjalnego wirnika. Tak przygotowany preparat pobudza do produkcji kolagen i wzmaga odnowę biologiczną skóry.

W jakim wieku warto wykonać wampirzy lifting?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego nie przyniesie dobrych efektów u osób powyżej 60 roku życia, ale też w żaden sposób nie pomoże osobom poniżej 30 roku życia. Zabieg jest formą estetyczno-odmładzającą, dlatego warto stosować go w celach profilaktycznych, ale dopiero po ukończeniu 30 roku życia. Istotne jest, aby najpierw udać się na konsultację do kosmetologa, który sprawdzi, czy wampirzy lifting jest dla nas faktycznie dobry.

Warto pamiętać, że w celu utrzymania trwałych efektów, zabieg należy wykonywać minimum dwa razy w roku.

Jakie efekty przynosi wampirzy lifting?

Wampirzy lifting, można powiedzieć, że działa cuda. Skóra zaraz po jego wykonywaniu wygląda na świeżą i wypoczętą. Po kilkunastu tygodniach rezultaty widoczne są już na poziomie komórkowym, ponieważ dochodzi do pełnej regeneracji skóry. Efekty utrzymują się od pół roku do nawet półtora roku, w zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry. Aby cieszyć się pięknym wygładzeniem, zabieg należy wykonywać regularnie co kilka miesięcy. Im skóra jest starsza, tym częstotliwość i ilość zabiegów należy zwiększyć. Jest to jednak kwestia indywidualna podlegająca konsultacji z kosmetologiem.

Kto nie może zdecydować się na wampirzy lifting?

Wampirzy lifting nie jest propozycją dla osób, które cierpią na jakiekolwiek choroby skórne. Przeciwwskazaniem są także wszelkie stany zapalne skóry, zaburzenia pracy wątroby czy nowotwory. Niektóre leki, szczególnie przeciwzakrzepowe, również dyskwalifikują z wykonania zabiegu. Wampirzy lifting nie jest również opcją dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Niestety po zabiegu trzeba przygotować się, że na twarzy mogą pojawić się siniaki wynikające z jej nakłuwania w trakcie podawania preparatu pod skórę. Mogą utrzymywać się przez pewien czas. Istotne jest, aby w tym czasie w szczególny sposób dbać o higienę, aby nie dopuścić do zakażenia wtórnego. Jeżeli będziesz postępować zgodnie z zaleceniami kosmetologa, już po kilku dniach Twoja skóra będzie wyglądała prawidłowo, bez żadnych skutków ubocznych po zabiegu. Efekty przejdą najśmielsze oczekiwania.

Może zainteresują Cię również

Dom i wnętrze

Pleśń pojawiająca się w mieszkaniu stanowi poważny problem. Bardzo często pojawia się ona w okolicy okien. Para wodna widoczna na oknach może świadczyć o...

Motoryzacja i technologia

Warsztaty zajmujące się wulkanizacją opon świadczą bardzo wiele usług. To przede wszystkim naprawa opon i kół, prostowanie felg czy wymiana kół. Często zajmują się...

Zdrowie i uroda

Dla wielu kobiet ciąża to piękny czas oczekiwania na dziecko. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to także okres wzmożonej pracy organizmu i...

Motoryzacja i technologia

Wózki widłowe stały się niezbędnym wyposażeniem we wszystkich miejscach, gdzie występuje konieczność przeniesienia dużej ilości towaru na raz. Sprawdzają się więc zarówno w magazynach,...