Connect with us

Hi, what are you looking for?

Biznes i finanse

Przegląd produktów marki Rexel

niszczarki rexel

Dobra organizacja biura przekłada się na wydajniejszą pracę, dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja przestrzeni. Projektując miejsce do pracy, należy pamiętać nie tylko o funkcjonalnych meblach, ale również niezbędnych urządzeniach i artykułach biurowych, które znacząco ułatwiają realizację zadań. Na rynku dostępne są produkty różnych dystrybutorów, wśród których od lata liderem jest marka Rexel. Firmie przyświeca jeden cel — wysoka jakość wykonania. Jakie produkty oferuje?

Rexel — wysoka jakość produktów

Firma Rexel od ponad 70 lat dostarcza urządzenia biurowe – od niszczarek dokumentów, gilotyn do cięcia papieru czy trymerów, po drobne akcesoria jak zszywacze i dziurkacze — wszystko co niezbędne, aby uczynić pracę szybszą i wydajniejszą. Z proponowanej oferty skorzystają nie tylko duże firmy, ale i mniejsze przedsiębiorstwa czy osoby pracujące zdalnie. Należy również dodać, że poprzez oferowany asortyment marka Rexel wspiera bezpieczeństwo danych. Niszczarki biurowe czy rolki maskująca dane pomagają zmaksymalizować przestrzeganie zasad RODO.

Niszczarki biurowe — czyli z czego słynie firma Rexel

Duża część dokumentów papierowych zawiera poufne dane osobowe, które obejmują przepisy RODO. Bezpieczne niszczenie dokumentacji to podstawa, dlatego niszczarki biurowe stają się niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni biurowej. Firma Rexel zasłynęła z innowacyjnego podejścia w ich produkcji. W ofercie znajdują się zarówno urządzenia z automatycznym, jak i ręcznym podajnikiem. Niszczarki biurowe zostały zaprojektowane tak, aby wykonać całą pracę za użytkownika, który nie musi się martwić o wcześniejsze usunięcie zszywek czy spinaczy, a w przypadku automatycznego rozwiązania, również o podawanie papieru. W zależności od modelu, niszczarka Rexel może ciąć jednorazowo aż do 750 arkuszy papierowych. Oprócz większych urządzeń, firma proponuje także rozwiązania dopasowane do małych pomieszczeń. Wąskie niszczarki biurowe ze względu na mniejszy gabaryt i cichą pracę, idealnie sprawdzą się m.in. w domu.

Korzystając z niszczarki należy również zadbać o jej właściwą konserwację. W ofercie firmy można znaleźć specjalne arkusze smarujące, które przedłużają żywotność sprzętu. Podobnie jak każdą inną kartę papieru, wystarczy zniszczyć nasączony oliwą arkusz, aby cieszyć się długoletnią pracą urządzenia.

Gilotyny i trymery

Przycinanie dokumentów wymaga precyzyjności, dlatego pomocnym urządzeniem jest gilotyna biurowa, której różne modele prezentuje marka Rexel. Firma dbając o komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania, wyposażyła je w specjalne osłony zabezpieczające, które chronią palce. Co więcej, samoostrzące się ostrza wykonane ze stali oraz prowadnica z możliwością regulacji sprawiają, że gilotyna biurowa Rexel staje się synonimem szybkości i precyzji. Oprócz gilotyn, dystrybutor proponuje również trymery, które m.in. umożliwiają cięcie arkuszy w linii prostej lub falistej. Aby umożliwić użytkownikom szybką naprawę zużytego sprzętu, firma zamieściła także w swojej ofercie części wymienne, jak np. ostrza.

Pozostałe akcesoria biurowe

Marka Rexel oprócz niszczarek oraz urządzeń do cięcia papieru, proponuje również drobne akcesoria biurowe, niezbędne w każdym miejscu pracy. Są to m.in. zszywacze, dziurkacze, rolki maskujące, zszywki oraz zestaw akcesoriów do tablic suchościeralnych. W ofercie nie zabrakło również lampek LED, które oprócz spełniania funkcji oświetleniowej, pełnią rolę designerskiego dodatku.

Rexel — szybsza, wydajniejsza i bezpieczniejsza praca

W nowoczesnym biurze ciężko wyobrazić sobie codzienne czynności bez pomocy odpowiednich urządzeń i akcesoriów. Oferowane przez markę REXEL produkty sprawiają, że praca staje się szybsza, wydajniejsza i bezpieczniejsza.

Może zainteresują Cię również

Dom i wnętrze

Pleśń pojawiająca się w mieszkaniu stanowi poważny problem. Bardzo często pojawia się ona w okolicy okien. Para wodna widoczna na oknach może świadczyć o...

Motoryzacja i technologia

Warsztaty zajmujące się wulkanizacją opon świadczą bardzo wiele usług. To przede wszystkim naprawa opon i kół, prostowanie felg czy wymiana kół. Często zajmują się...

Zdrowie i uroda

Dla wielu kobiet ciąża to piękny czas oczekiwania na dziecko. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to także okres wzmożonej pracy organizmu i...

Motoryzacja i technologia

Wózki widłowe stały się niezbędnym wyposażeniem we wszystkich miejscach, gdzie występuje konieczność przeniesienia dużej ilości towaru na raz. Sprawdzają się więc zarówno w magazynach,...