StyloMag

Niezbędniki lata w mieście | Fashion

W końcu jest upragnione, wyczekane lato, Słońce świeci, wszyscy planują urlopy i wyjazdy. Koleżanki jedna po drugiej opowiadają o swoich planach a ja... ? No cóż, ja w tym roku raczej jestem bez szans na urlop, a nawet jeśli, to być może dopiero pod koniec sierpnia / września. Znalazłam kilka fajnych miejsc w Warszawie, gdzie przynajmniej w weekendy będę mogła trochę wczuć się w klimat urlopowy, poleniuchować na piasku i sączyć mojito :) Większość wakacji  jednak upłynie mi pod żarem warszawskiego słońca. 

Przeczytaj więcej

GDYBYM BRAŁA ŚLUB TERAZ

Fakty są takie, że mój ślub był bardzo skromny, tylko cywilny i w dziesięcioosobowym gronie. Plan był taki: Wchodzimy z ulicy tak jak stoimy, podpisujemy papiery, wychodzimy. Marzenia ściętej głowy...


Przeczytaj więcej

KOTURNOWE WARIACJE | FASHION

Dla każdej niskiej kobiety szpilki i obcasy to zbawienie. Wiem, bo sama mam 158 cm wzrostu i odkąd pamiętam zazdrościłam dziewczynom, które oglądają świat z wysoka. Jedyna nadzieja była w szpilkach. Nauczyłam się więc zawodowo chodzić na wysokich obcasach odrzucając przez wiele lat tak cudowne buty, jakim są koturny.


Przeczytaj więcej

Algi Morskie mają Moc | Beauty

Wiosna rządzi się swoimi prawami. Im więcej promieni słońca za oknem, w tym większej panice szukamy kosmetyków na poprawę wyglądu naszej skóry. Zadbane ciało, gładka skóra, brak pomarańczowej skórki... która z Nas nie marzy o idealnym pięknie? 

Przeczytaj więcej

Odwagi maleńka

Chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem jeśli chodzi o kobiece napady czarnej rozpaczy w kwestii wyglądu. Zauważyłam u siebie pewne "wzloty i upadki" jeśli chodzi o zadowolenie z mojego wyglądu. Moja transformacja trwa już od kilku lat, przez ten czas przetestowałam na własnej skórze stylówki rodem z Hindustanu, po looki średnio zaawansowanej dziewczyny gangstera ( czytaj tipsy, solarium, szpilki i mini, zdarzył się też nieudany blond na włosach ) :) Wszystko po to, by ostatecznie dojrzeć do pewnej estetykiznaleźć swój sposób na elegancję i poczucie komfortu jednocześnie. 

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN