StyloMag

Sukienka Missisboss Na Zakończenie Letniego Sezonu

Człowiek chciałby już oddać się jesiennym zakupom i cieszyć się nowymi kolekcjami, a tu lato w pełni w środku września :) Ostatni weekend był tak gorący, że jedyne co mogłam na siebie włożyć to prosta sukienka. Padło na moją ulubioną #Missisboss :)

Przeczytaj więcej

Odzieżowa doskonałość - Marka Uterqüe otwiera swój pierwszy stacjonarny sklep w Polsce | Fashion

Właśnie przeczytałam w Internecie, że jedna z moich ulubionych ubraniowych marek otwiera w Warszawie pierwszy stacjonarny sklep! Tę markę odkryłam w Barcelonie podczas mojej pierwszej wizyty w tym cudownym mieście. Wystrój sklepu przypomina luksusową wersję Zary. Trochę onieśmiela, ale nie na tyle by bać się wejść. Weszłam więc i po kilku chwilach byłam już w szponach marki Uterqüe. Uwielbiam ubrania gotowe do noszenia, tak zwane ready to wear, easywear. W sklepie Uterqüe oniemiałam z zachwytu. Wszystkie ubrania były były dokładnie takie, o jakich marzę. Poste formy, ponadczasowa elegancja i kolorystyka oraz świetna jakość i obsługa ( mam nadzieję, ze w sklepie w Warszawie personel będzie równie fachowy jak niepretensjonalny ) 

Przeczytaj więcej

Lato trwaj | Fashion

Zazwyczaj o tej porze roku po woli zaczynam robić porządki w szafie. Letnie rzeczy chowam do pokrowców i pudeł a jesienne wyciągam na wierzch. Robię to zawsze, zanim pójdę na zakupy by uzupełnić garderobę o brakujące rzeczy. Ten zwyczaj nie tylko chroni mnie przed zakupem kolejnego swetra podobnego do tych, które już mam, ale też pomaga spojrzeć świeżym okiem na te ubrania, o których istnieniu zdążyłam już zapomnieć. 

Przeczytaj więcej

Harmonia na obcasach

Mądre przysłowie głosi, że potrzebujemy chaosu by móc na nowo poukładać sobie pewne sprawy. Chaos sam w sobie nie jest niczym dobrym, ale ja się zgadzam z tym przysłowiem. Właśnie doświadczam końcowego etapu, który po woli opuszcza moją głowę na rzecz spokoju i harmonii. Pewnie zauważyłyście, że z dnia na dzień z krótkich włosów nagle urosły mi długie czarne pukle prawie do pasa :)To między innymi efekt tych wewnętrznych zmian, na które potrzebowałam zewnętrznego, widocznego efektu. 

Przeczytaj więcej

Ciuchy inne niż te, które tworzę | Fashion

Spece od PR twierdzą że jeśli tworzysz markę odzieżowa, to musisz być też tą marką, Owszem, zgadzam się z tą teorią. Przecież nie mogę namawiać do kupna czegoś, w co sama nie wierzę i w czym sama nie chodzę. Kiedy myślę o kolejnej sukience, która nabiera kształty w mojej głowie, myślę o dodatkach i o kroju, myślę przede wszystkim o kobietach. O ich potrzebach, ich figurze i wygodzie. Uważam, że moda powinna być lekka i nie wymuszona. Stawiam na proste kroje i klasyczne fasony, takie do których zawsze wracamy. 

Przeczytaj więcej

Sukienka Marita | Fashion

Uwielbiam sukienki. Są kobiece, eleganckie, na luzie, sexy... Gdybym na wyjazd mogła zabrać tylko kilka rzeczy, zabrałabym kilka sukienek :) Najbardziej lubię w sukienkach to, że ubierają mnie w całości bez potrzeby kombinowania "z czym to nosić" Czasami wystarczy dodać pasek by zmienić sukienkę w wieczorową kreację. Jestem zdeklarowaną fanką lnu, dlatego sukienkę Marita zaprojektowałam z myślą o tym właśnie materiale. 

Przeczytaj więcej

BEZ DRAMATÓW | Lifestyle

Znane Nam wszystkim przysłowie mówi, - Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. To prawda, i ja z ta dewizą żyję odkąd pamiętam. Ryzykuję w pracy, w relacjach z ludźmi, z przyjaciółmi, dalszymi i bliższymi znajomymi. Przekonałam się, że strefa komfortu i chowanie głowy w piasek, nigdy mnie nie wyzwolą, zwłaszcza jeśli chodzi o relację z ludźmi. 

Przeczytaj więcej

Z biura na Firmowa imprezę - Biała koszula | Fashion

Często w czwartki lub piątki zaraz po pracy w biurze muszę pędzić na imprezy firmowe. W ciągu dnia również kalendarz spotkań nie oszczędza. Mam mnóstwo spraw w związku z kolejnymi nowymi projektami muszę więc wyglądać elegancko i profesjonalnie.

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN