StyloMag

Zamszowe Botki Na Złotą Jesień

Złota jesień to idealny czas na lekkie płaszczyki, dzianinowe sukienki i botki. Botki nosimy praktycznie do wszystkiego, zwłaszcza te zamszowe. W końcu pogoda pozwala na cieszenie się prawdziwi jesiennymi stylizacjami.Przeczytaj więcej

Kolorowe Mokasyny Na Jesień

Jesień i zima to sezony w których raczej nosimy stonowane kolory. Próbując jakoś przetrwać deszcze i inne wątpliwe atrakcje pogodowe, chowamy głęboko w szafie wszystko, co nie jest czarne lub szare.

Przeczytaj więcej

Kozaki Za Kolano - Z Czym Nosić Do Pracy

Czy wypada nosić kozaki za kolano do pracy? Z czym je zestawić by nie przekroczyć cienkiej granicy między dobrym smakiem a wulgarnością? Zapewne i ty masz takie dylamaty i często wybierasz takie zestawy ubrań, które jednak są zachowawcze.

Przeczytaj więcej

Botki Do Pracy - Jak Nosić Ciężkie Buty do Biurowych Stylizacji

Jesień i zima to trudny czas dla biurowego dress code’u. Z jednej strony trzeba zachować standardy przyjęte w miejscu pracy, a z drugiej dostosować się do warunków atmosferycznych. Gdybyś jeszcze w tym wszystkim mogła być odrobinę modna, to już byłaby pełni szczęścia. Zadanie jest trudne, ale nie niewykonalne. Jak to zrobić? Poniżej kilka rad i inspiracji.

Przeczytaj więcej

Stylizacja na co dzień. Slipony Petal

Są takie buty, które trzeba mieć i takie, które muszę mieć. Pewnie mi nie uwierzysz, ale prawie zawsze dobieram strój w zależności od tego, jakie buty mam ochotę danego dnia włożyć. I tak moja miłość do sliponów Petal wybuchła jak rozkwit wiosny od pierwszego wejrzenia.

Przeczytaj więcej

Nieperfekcyjna

Do takich tematów trzeba podejść ostrożnie. Bo Kiedy mowa o kobiecym ciele, ba, nieperfekcyjnym ciele, istnieje 99% szans że na moją głowę spadnie porządny grad.


Przeczytaj więcej

Moc czerwieni

Pamiętam, jak w wieku 17 lat miałam fazę na czerwień. Miałam czerwony płaszcz, buty, długą spódnicę i bluzę z polaru. Całość dopełniały czerwone rajstopy :) Komplet kupiłam na bazarze pod pałacem i chodziłam dumna jak paw po szarej wtedy Warszawie :) Miłość do czerwieni trwała rok, potem zniknęła na wiele długich lat. Aż do momentu kiedy pojawiły się one...

Przeczytaj więcej

Friends will be friends

Na wieść o tym, że mają kręcić sequel serialu “Przyjaciele” Jennifer Aniston powiedziała wprost, - To się nie przyjmie. Dlaczego? zapytał ją dziennikarz, przecież to jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90 tych! 

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN