StyloMag

Trudoholizm, moja miłość

Dziabąg śpi, Piotrek śpi… w domu syf, cisza i spokój. Jestem wykończona a mam jeszcze tyle pracy, że na samą myśl mam ochotę uciec i długo nie wrócić... tak do momentu aż samo się zrobi. Przeczytaj więcej

Testowane na własnej skórze - Czarna Maska L'oreal Skin Expert, Słyszałaś? Przeczytaj zanim kupisz.

Kiedy myślę o marce L’oreal, pierwsze skojarzenie jakie przychodzi my na myśl, to szminki. Choć jest to ogromny koncern kosmetyczny i ma w swojej ofercie mazidła na każdą część naszego ciała, to jednak dla mnie jest to marka kojarząca się z kolorówką.


Przeczytaj więcej

Masa krytyczna - Uwaga, wpis zawiera zdjęcie ogromnego dupska :)

Trener powiedział, - Najpierw masa potem rzeźba :) Masa już jest,  nawet krytyczna, a na rzeźbę brak siły. Powiem Wam dziewczyny, że niewiele trzeba ormiance by wyhodować ogromne dupsko. Wystarczy nie ćwiczyć dwa lata, zajść w ciążę i posłać dietę w diabły a tyłek Kardiashianki masz jak w banku :) Przeczytaj więcej

Idealna czerwień, czyli szminki Color Riche Matte Addciction

Gdyby mój facet zobaczył ile mam czerwonych szminek, wystawił by mnie za drzwi z kartka "oddam żonę darmo" :) No ale ja nic nie poradzę na to, że nie umiem się powstrzymać przed kupnem kolejnej :) 


Przeczytaj więcej

Matka Polka Na Wychodnym

No dobra, przyznaję... To był totalny szok. Dwa tygodnie przed terminem, do tego niezaplanowana cesarka. Emocje sięgały zenitu, ból jeszcze wyżej. Generalnie jeden wielki meksyk i na dodatek w Walentynki :) Ja to mam dopiero timing :) Nie wystarczyło mi to, że w ciążę zaszłam pierwszego czerwca, musiałam doprawić ten fakt urodzeniem Sati w Walentynki. I tak wkopałam mojego biednego brodatego w największy dług świata, bo nie wiem jak się wypłaci z takiego prezentu :) No dobra, ale to nie miał być artykuł o porodzie a o po porodzie... Właściwie o tym, że od dwóch miesięcy mam tylko jedno marzenie... wypić kawę wtedy kiedy chcę, a nie wtedy kiedy mogę :) 


Przeczytaj więcej

Zakupy na wyprzedażach ZARA | FASHION

Dzisiaj na stronie online ZARY wypatrzyłam kilka sztuk ubrań, które z pewnością przydadzą się każdej dziewczynie. 


Przeczytaj więcej

Moja Pierwsza Ciążowa Stylizacja

Trochę ostatnio zaniedbałam bloga, nie było mnie tutaj kawał czasu. W międzyczasie miałam komplikacje zdrowotne, mnóstwo pracy i zero czasu by napisać cokolwiek. Ostatecznie doprowadziłam się do stanu, w którym już z całkiem poważną niechęcią patrzyłam na siebie. Miewam takie krytyczne momenty, kiedy zatracam się w pracy i wtedy wygląd schodzi na drugi plan i wtedy zapala się czerwona lampka, która zmusza mnie do ogarnięcia się.


Przeczytaj więcej

Koniec Gołych Nóg | FASHION

No i jak zapowiadał Pan Zubilewicz, tak też się stało. Pogoda już nie taka letnia, temperatura spada z dnia na dzień, dopada mnie jesienna aura i nostalgia. Już tęsknię za latem :( Należę do osób, które lepiej się czują w temperaturze +40 niż - 5 :) No ale, jesień też ma swoje uroki. Aktualnie jestem w trakcie adaptacji do nowego sezonu. Korzystając z jeszcze niewidocznego brzuszka, założyłam prototypową sukienkę którą zaprojektowałam rok temu dodałam moje ulubione botki, skórzaną kurtkę i torebkę... wszystko po to by przekonać się, że pora wyciągnąć z szafy ciepłe rajtki :) 

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN