StyloMag

Friends will be friends

Na wieść o tym, że mają kręcić sequel serialu “Przyjaciele” Jennifer Aniston powiedziała wprost, - To się nie przyjmie. Dlaczego? zapytał ją dziennikarz, przecież to jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90 tych! 

Przeczytaj więcej

Ołówkiem pisane

Ye, ye, ye… krzyknęłam, kiedy okazało się że mój tyłek mieści się w ołówkowej spódnicy :) Znowu ukochana Zara sprawiła mi prezent i wrzuciła do sklepów krótką serię czarnych spódnic midi. Uwielbiam takie niespodzianki. 

Przeczytaj więcej

Zdjęcia, których nie zdążyłam opublikować...

Och co to było za lato… Tyle pięknych zdjęć, których nie zdążyłam Wam pokazać :) Jeśli przeczytałyście mój post o trudoholizmie, to wiecie, że w ostatnich miesiącach moje sesje zdjęciowe pełniły rolę bardziej terapeutyczną niż pokazową. 

Przeczytaj więcej

Korektor, Podkład, Puder. Wszystko za mniej niż 50 zł.

Odkąd moja cera przestała raczyć mnie paskudnymi wypryskami, a raczyła aż do trzydziestego czwartego roku życia, coraz częściej sięgam po lżejsze kosmetyki. Dawno nie kupowałam innego podkładu niż Double Wear żeby bo to był jedyny produkt, który maskował moje niedoskonałości tak, że nadawałam się na widok publiczny. 

Przeczytaj więcej

Czas Na Nowe - Próba Część Pierwsza :)

Miałaś kiedyś tak, że biadoliłaś nad sobą tak długo, aż sama zaczęłaś mieć siebie dość? Ja ostatnio przez to przechodziłam. Prawda jest taka, że przez dłuższy czas nie mogłam się odnaleźć w nowej roli. W roli mamy i dziewczyny pracującej. Przeczytaj więcej

Stylizacja Z Mokasynami Irish

Do czarnego koloru zawsze podchodziłam sceptycznie. Niby pasuje do wszystkiego, można nosić zawsze i wszędzie ale ja, zdeklarowana zwolenniczka wszystkiego co klasyczne i ponadczasowe, nigdy nie czułam się dobrze w czarnych total lookach.

Przeczytaj więcej

Trudoholizm, moja miłość

Dziabąg śpi, Piotrek śpi… w domu syf, cisza i spokój. Jestem wykończona a mam jeszcze tyle pracy, że na samą myśl mam ochotę uciec i długo nie wrócić... tak do momentu aż samo się zrobi. Przeczytaj więcej

Testowane na własnej skórze - Czarna Maska L'oreal Skin Expert, Słyszałaś? Przeczytaj zanim kupisz.

Kiedy myślę o marce L’oreal, pierwsze skojarzenie jakie przychodzi my na myśl, to szminki. Choć jest to ogromny koncern kosmetyczny i ma w swojej ofercie mazidła na każdą część naszego ciała, to jednak dla mnie jest to marka kojarząca się z kolorówką.


Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN