StyloMag

Ciuchy inne niż te, które tworzę | Fashion

Spece od PR twierdzą że jeśli tworzysz markę odzieżowa, to musisz być też tą marką, Owszem, zgadzam się z tą teorią. Przecież nie mogę namawiać do kupna czegoś, w co sama nie wierzę i w czym sama nie chodzę. Kiedy myślę o kolejnej sukience, która nabiera kształty w mojej głowie, myślę o dodatkach i o kroju, myślę przede wszystkim o kobietach. O ich potrzebach, ich figurze i wygodzie. Uważam, że moda powinna być lekka i nie wymuszona. Stawiam na proste kroje i klasyczne fasony, takie do których zawsze wracamy. 

Przeczytaj więcej

Sukienka Marita | Fashion

Uwielbiam sukienki. Są kobiece, eleganckie, na luzie, sexy... Gdybym na wyjazd mogła zabrać tylko kilka rzeczy, zabrałabym kilka sukienek :) Najbardziej lubię w sukienkach to, że ubierają mnie w całości bez potrzeby kombinowania "z czym to nosić" Czasami wystarczy dodać pasek by zmienić sukienkę w wieczorową kreację. Jestem zdeklarowaną fanką lnu, dlatego sukienkę Marita zaprojektowałam z myślą o tym właśnie materiale. 

Przeczytaj więcej

BEZ DRAMATÓW | Lifestyle

Znane Nam wszystkim przysłowie mówi, - Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. To prawda, i ja z ta dewizą żyję odkąd pamiętam. Ryzykuję w pracy, w relacjach z ludźmi, z przyjaciółmi, dalszymi i bliższymi znajomymi. Przekonałam się, że strefa komfortu i chowanie głowy w piasek, nigdy mnie nie wyzwolą, zwłaszcza jeśli chodzi o relację z ludźmi. 

Przeczytaj więcej

Z biura na Firmowa imprezę - Biała koszula | Fashion

Często w czwartki lub piątki zaraz po pracy w biurze muszę pędzić na imprezy firmowe. W ciągu dnia również kalendarz spotkań nie oszczędza. Mam mnóstwo spraw w związku z kolejnymi nowymi projektami muszę więc wyglądać elegancko i profesjonalnie.

Przeczytaj więcej

Niezbędniki lata w mieście | Fashion

W końcu jest upragnione, wyczekane lato, Słońce świeci, wszyscy planują urlopy i wyjazdy. Koleżanki jedna po drugiej opowiadają o swoich planach a ja... ? No cóż, ja w tym roku raczej jestem bez szans na urlop, a nawet jeśli, to być może dopiero pod koniec sierpnia / września. Znalazłam kilka fajnych miejsc w Warszawie, gdzie przynajmniej w weekendy będę mogła trochę wczuć się w klimat urlopowy, poleniuchować na piasku i sączyć mojito :) Większość wakacji  jednak upłynie mi pod żarem warszawskiego słońca. 

Przeczytaj więcej

GDYBYM BRAŁA ŚLUB TERAZ

Fakty są takie, że mój ślub był bardzo skromny, tylko cywilny i w dziesięcioosobowym gronie. Plan był taki: Wchodzimy z ulicy tak jak stoimy, podpisujemy papiery, wychodzimy. Marzenia ściętej głowy...


Przeczytaj więcej

KOTURNOWE WARIACJE | FASHION

Dla każdej niskiej kobiety szpilki i obcasy to zbawienie. Wiem, bo sama mam 158 cm wzrostu i odkąd pamiętam zazdrościłam dziewczynom, które oglądają świat z wysoka. Jedyna nadzieja była w szpilkach. Nauczyłam się więc zawodowo chodzić na wysokich obcasach odrzucając przez wiele lat tak cudowne buty, jakim są koturny.


Przeczytaj więcej

Algi Morskie mają Moc | Beauty

Wiosna rządzi się swoimi prawami. Im więcej promieni słońca za oknem, w tym większej panice szukamy kosmetyków na poprawę wyglądu naszej skóry. Zadbane ciało, gładka skóra, brak pomarańczowej skórki... która z Nas nie marzy o idealnym pięknie? 

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN