StyloMag

Matka Polka Na Wychodnym

No dobra, przyznaję... To był totalny szok. Dwa tygodnie przed terminem, do tego niezaplanowana cesarka. Emocje sięgały zenitu, ból jeszcze wyżej. Generalnie jeden wielki meksyk i na dodatek w Walentynki :) Ja to mam dopiero timing :) Nie wystarczyło mi to, że w ciążę zaszłam pierwszego czerwca, musiałam doprawić ten fakt urodzeniem Sati w Walentynki. I tak wkopałam mojego biednego brodatego w największy dług świata, bo nie wiem jak się wypłaci z takiego prezentu :) No dobra, ale to nie miał być artykuł o porodzie a o po porodzie... Właściwie o tym, że od dwóch miesięcy mam tylko jedno marzenie... wypić kawę wtedy kiedy chcę, a nie wtedy kiedy mogę :) 


Przeczytaj więcej

Zakupy na wyprzedażach ZARA | FASHION

Dzisiaj na stronie online ZARY wypatrzyłam kilka sztuk ubrań, które z pewnością przydadzą się każdej dziewczynie. 


Przeczytaj więcej

Moja Pierwsza Ciążowa Stylizacja

Trochę ostatnio zaniedbałam bloga, nie było mnie tutaj kawał czasu. W międzyczasie miałam komplikacje zdrowotne, mnóstwo pracy i zero czasu by napisać cokolwiek. Ostatecznie doprowadziłam się do stanu, w którym już z całkiem poważną niechęcią patrzyłam na siebie. Miewam takie krytyczne momenty, kiedy zatracam się w pracy i wtedy wygląd schodzi na drugi plan i wtedy zapala się czerwona lampka, która zmusza mnie do ogarnięcia się.


Przeczytaj więcej

Koniec Gołych Nóg | FASHION

No i jak zapowiadał Pan Zubilewicz, tak też się stało. Pogoda już nie taka letnia, temperatura spada z dnia na dzień, dopada mnie jesienna aura i nostalgia. Już tęsknię za latem :( Należę do osób, które lepiej się czują w temperaturze +40 niż - 5 :) No ale, jesień też ma swoje uroki. Aktualnie jestem w trakcie adaptacji do nowego sezonu. Korzystając z jeszcze niewidocznego brzuszka, założyłam prototypową sukienkę którą zaprojektowałam rok temu dodałam moje ulubione botki, skórzaną kurtkę i torebkę... wszystko po to by przekonać się, że pora wyciągnąć z szafy ciepłe rajtki :) 

Przeczytaj więcej

Sukienka Missisboss Na Zakończenie Letniego Sezonu

Człowiek chciałby już oddać się jesiennym zakupom i cieszyć się nowymi kolekcjami, a tu lato w pełni w środku września :) Ostatni weekend był tak gorący, że jedyne co mogłam na siebie włożyć to prosta sukienka. Padło na moją ulubioną #Missisboss :)

Przeczytaj więcej

Odzieżowa doskonałość - Marka Uterqüe otwiera swój pierwszy stacjonarny sklep w Polsce | Fashion

Właśnie przeczytałam w Internecie, że jedna z moich ulubionych ubraniowych marek otwiera w Warszawie pierwszy stacjonarny sklep! Tę markę odkryłam w Barcelonie podczas mojej pierwszej wizyty w tym cudownym mieście. Wystrój sklepu przypomina luksusową wersję Zary. Trochę onieśmiela, ale nie na tyle by bać się wejść. Weszłam więc i po kilku chwilach byłam już w szponach marki Uterqüe. Uwielbiam ubrania gotowe do noszenia, tak zwane ready to wear, easywear. W sklepie Uterqüe oniemiałam z zachwytu. Wszystkie ubrania były były dokładnie takie, o jakich marzę. Poste formy, ponadczasowa elegancja i kolorystyka oraz świetna jakość i obsługa ( mam nadzieję, ze w sklepie w Warszawie personel będzie równie fachowy jak niepretensjonalny ) 

Przeczytaj więcej

Lato trwaj | Fashion

Zazwyczaj o tej porze roku po woli zaczynam robić porządki w szafie. Letnie rzeczy chowam do pokrowców i pudeł a jesienne wyciągam na wierzch. Robię to zawsze, zanim pójdę na zakupy by uzupełnić garderobę o brakujące rzeczy. Ten zwyczaj nie tylko chroni mnie przed zakupem kolejnego swetra podobnego do tych, które już mam, ale też pomaga spojrzeć świeżym okiem na te ubrania, o których istnieniu zdążyłam już zapomnieć. 

Przeczytaj więcej

Harmonia na obcasach

Mądre przysłowie głosi, że potrzebujemy chaosu by móc na nowo poukładać sobie pewne sprawy. Chaos sam w sobie nie jest niczym dobrym, ale ja się zgadzam z tym przysłowiem. Właśnie doświadczam końcowego etapu, który po woli opuszcza moją głowę na rzecz spokoju i harmonii. Pewnie zauważyłyście, że z dnia na dzień z krótkich włosów nagle urosły mi długie czarne pukle prawie do pasa :)To między innymi efekt tych wewnętrznych zmian, na które potrzebowałam zewnętrznego, widocznego efektu. 

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN